טלפון במרפאה:

0778036247

מגוון מכשירים

ברשותי מכשור אנדודונטי, ידני ורוטטורי, מפלדת אל-חלד ומניקל-טיטניום. "סוס העבודה" שלי הם פוצרים מסוג ProFile אך במצבים רבים אני משלב גם פוצרים מסוג LightSpeed (לצורך הרחבת אזור אפיקלי ללא דיקוק יתר של התעלה בשליש הקורונלי) ופוצרים מסוג ProTaper (בעיקר בחידושים). לאחר הכנה התעלה עם פוצרים ממונעים (הכנה עגולה) יש צורך לבצע הכנה תלת-מימדית (להרחבה לחץ כאן). זאת אני מבצע עם פוצרים אולטרסונים. במרפאה קיים גם מיכשור ייחודי להוצאת פוצרים שבורים או יתדות (דנטטוסים) מן השורשים ומכשור מתקדם למדידת אורך העבודה האלקטרוני.

יש לציין שלפני כל התחלת טיפול, בשלב האבחנה, יש שימוש בצילום דיגיטלי (סנסור גמיש) המשתמש בפחות קרינה מאשר בצילום הרגיל, ונותן תמונה מיידית המופיעה במסך מול עיני המתרפ/א באופן בו לי קל להסביר ולו/לה קל להבין.

ברצוני להדגיש כי כל הטיפולים מבוצעים לאחר בידוד השן ע"י סכר גומי תוך שימת דגש על מניעת דלף רוק לתוך השן במהלך ביצוע הטיפול. לעיתים יש צורך בבניית קיר חדש או הדבקת הויו על השן. בנוגע לבידוד אין פשרות. רכשתי בנוסף מיכשור עיקור (אוטוקלאב) מתקדם (המבצע גם וואקום במהלך העיקור) כדי לשאוכל לבצע את טיפול השורש ברמת הסטריליות הגבוהה ביותר. כניסת רוק לתוך השן או הכנסת חיידקים ממכשור לא נקי, במהלך הטיפול, משמעותה כשלון עתידי (גם אם לא מיידי בו יבוא).

במרפאה מותקנת מערכת ניטרוס (גז צחוק) המשמש אותי לטיפול במתרפאים פוביים ובילדים. כמו כן קיימת מערכת לטיהור אויר דנטלית מתקדמת לשמירת אייכות האויר ונקיונו מחידקים, וירוסים, פטריות וחומרים דנטלים המשתחררים במהלך הקידוח בשן.