למה כדאי לפנות למומחה לטיפולי שורש? מתי כדאי לפנות לאנדודונט מומחה?

העלות אצל מומחה גבוהה מאשר אצל רופא כללי, כדאי להשקיע את הכסף?

אפיסטקטומי בשיטה המודרנית  בעזרת מקרוסקופ דנטלי הוא אחד מהפרוצדורות הייחודיות במרפאתו של מומחה לטיפולי שורש. מה כלכך ייחודי בטיפול?

אני מציג מספר מאמרים העונים על השאלות

סדק בשן הוא סדק בשורש או סדק בכותרת. סקירה מקיפה

כיצד מתרחש סדק בשן? היכן הוא נמצא? מי יכול לאתר אותו? כיצד מאתרים אותו? מה האפשרויות לאחר איתור סדק? במאמר סקירה מקיפה העונה על שאלות אלו….

להמשך קריאה

טיפול שורש עם מיקרוסקופ

טיפול שורש עם מיקרוסקופ הוא אחד הטיפולים הייחודיים במרפאתו של מומחה לטיפולי שורש. אנדודונט מומחה מבצע טיפולי שורש מסובכים, חידושי טיפול שורש ואפיסקטומי. כמו כן, מייעץ לרופאי שיניים כללים באיתור מוקדי דלקת וכאב ותכנון תוכניות טיפולים מורכבות.

להמשך קריאה

מומחה לטיפול שורש

מומחה לטיפולי שורש הוא לא רק רופא שיניים שעושה רק טיפולי שורש. הוא העמיק הרבה מעבר לידע הבסיסי הניתן בלימודי רפואת השיניים. הוא למד טכניקות מעודכנות ורכש ציוד ייחודי כדי למזער סיבוכים המתרחשים במהלך הטיפול. רק לאחר כ 3 שנים של נסיון כרופא ניתן להעמיד מועמדות להתקבל ללימודי המומחיות. מדובר ב 3-4 שנים של הסמכה המסתיימים בבחינה שבסופה מקבלים את התואר – מומחה.

להמשך קריאה

מומחה לטיפולי שורש, אנדודונט – הקשר עם רופא השיניים המפנה

מומחה לטיפולי שורש עובד באופן מיטבי כאשר קיים קשר ישיר ורציף עם הרופא המפנה ועם המטופל. במאמר אנסה להסביר מדוע זרימת האינפורמציה בין הרופא המפנה, האנדודונט המומחה והמטופלים הוא כלכך קריטי להצלחת הטיפול.

להמשך קריאה