טלפון במרפאה:

0778036247

דלקת וכאב בשן עם טיפול שורש

מה זה טיפול שורש?  מה זה אפיסקטומי?

למה יש לי דלקת בשן שעברה טיפול שורש, מבנה וכתר? מה האפשרויות לטיפול במצב כזה?

למה כואבת לי השן? כאב שיניים מנקודת מבטו של מומחה לטיפולי שורש

הכאב הוא תוצאה של דלקת שהיא התגובה הטבעית של הגוף לגירוי ולזיהום. חוסר כאב אינו מעיד שאין דלקת. רמת הכאב אינה מעידה על חומרת המצב אלא רק על מצב רגעי בו הגוף הגביר את תגובתו. הכאב יכול להיות ממוקם או מקרין ולכן מבלבל באבחנתו.

להמשך קריאה

השן התחילה להיות רגישה לקור! כשיש רגישות לקור, חייבים לעשות טיפול שורש?

רגישות לקור היא הדרך של הגוף שלנו להתריע שמשהו לא לגמרי בסדר. הרגישות המוגברת היא כאב מוקרן, ולכן קשה לעיתים לאתר את השן הבעייתית. בכל מקרה, יש לאתר את מקור ההתרעה ולהחליט האם לבצע טיפול או מעקב. טיפול מוקדם ימנע ארוע של כאבים חזקים וצורך בטיפול שורש.

להמשך קריאה

7 סיבות מדוע כדאי לעשות חידוש טיפול שורש בשן עם דלקת שקטה

זה בהחלט לא מובן מאליו, לגשת לחידוש טיפול שורש בשן עם דלקת שקטה. למה לא לבצע מעקב? לא רק זה שאין כאבים כרגע…יש סיכונים לסיבוך שיתרחש בעקבות ניסיון טיפול. המצב השקט יכול להפוך לפתע כואב. חוץ מזה, אף אחד לא מבטיח לי שטיפול השורש החוזר יצליח. אז למה לטפל בדלקת שקטה?

להמשך קריאה

טיפול אנטיביוטי לדלקת בשן, מוריד את עצמת האש אבל לא מכבה את השרפה

דלקת בשן היא תהליך ההגנה של הגוף. היא יכולה להיות שקטה או חריפה וכואבת. ברב המקרים, אנטיביוטיקה אינה טיפול לדלקת אלא רק דרך להחליש אותה, להעביר אותה ממצב חריף למצב כרוני. טיפול אנטיביוטי לדלקת בשן דומה להנחת חוסם עורקים כדי לעצור דימום. מדובר בטיפול חרום זמני שלאחריו יש לתכנן את הטיפול המתאים למצבה של השן

להמשך קריאה

דלקת בשן עם טיפול שורש אותרה – 5 סיבות הגורמות לנו, רופאי השיניים להימנע מטיפול. רפואת שיניים מתגוננת

מבט חטוף פנימה לעולמו המתגונן של רופא השיניים. ישנם מצבים בהם רופא השיניים ימנעו מהמלצה לטיפול שורש חוזר גם אם לפי ה"ספר" יש צורך בכך. הסיבות תלויות בסוג המטופל, בטחונו המקצועי והידע העדכני של רופא השיניים והמצבים הקלינים המורכבים

להמשך קריאה