רק לאנדודונט מומחה הכשרה לבצע אפיסקטומי – טיפולי שורש

כדאי לדעת….על אפיסטקומי

רק לאנדודונט מומחה הכשרה לבצע אפיסקטומי – טיפולי שורש. אפיסקטומי הוא טיפול שורש כירורגי ולכן חייב להיות מבוצע ע"י מומחה לטיפולי שורש. אפיסקטומי חייב להיות מבוצע בשיטה המודרנית תוך שימוש במקרוסקופ וציוד אולטרסוני ייחודי. אפיסקטומי מאפשר לרפא דלקת בשן עם טיפול שורש ללא פרוק הכתר/גשר. במהלך הפרוצדורה אין תחושת כאב ולאחריו צפויה אי נוחות קלה בלבד.  הכנתי עבורך מדריך קצר של 7 טיפים שיעזור לך לעבור את הטיפול שורש שלך בקלות יותר, ובחוכמה גדולה יותר.

להורדת המדריך עכשיו מלא טופס זה ושלח.

[contact-form-7 404 "Not Found"]
טיפול שורש במטופל צעיר בריא ויפה
ד"ר רונן דביר

ד"ר רונן דביר – מומחה לטיפולי שורש.  יליד 1973, אני נשוי לאורית ואב לארבעה: תומר טל שירה ויאיר. את לימודי רפואת השיניים עשיתי בבית הספר לרפואת שיניים בהדסה עין-כרם. את המומחיות באנדודונטולוגיה סיימתי באוניברסיטת ת"א. אני חלק מצוות ההוראה והמחקר במחלקה לאנדונטולוגיה באוניברסיטת תל-אביב. מתחילת לימודי המומחיות התמקדתי באופן מוחלט בטיפולים אנדודונטים. אני לא מבצע טיפולים משקמים ומשחזרים.

right_cube

כדאי לדעת…על המרפאה

במרפאה מבוצעים רק טיפולי שורש, חידושי טיפול שורש ואפיסטוקמי (טיפול שורש כירורגי). המרפאה מצוידת בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כולל שימוש במיקרוסקופ דנטלי. המיקרוסקופ מאפשר לאתר את כל התעלות …אין פספוסים, אין "אולי".

במרפאה ניתן ייעוץ לרופאי שיניים לפני החלטות בלתי הפיכות, כמו עקירת שן או פרוק כתר/גשר.

השן כואבת?

כאבי שיניים הן דבר לא נעים בכלל. כאבי שורש עוד פחות. חבל לחכות. טיפול שורש לא צריך לכאוב, ולא צריך לחכות שיכאב, צריך לטפל אצל אנדודנט מומחה בזמן.

טיפול שורש עושים פעם אחת …טוב!

טיפול השורש הוא הבסיס לשיקום כולו…כישלון של טיפול השורש משמעותו צורך בפרוק הכתר/הגשר, טיפול שורש איכותי ראשוני ימנע צורך בביצוע חידוש טיפול שורש. במצבים מסוימים ניתן לחדש טיפול שורש דרך הכתר ללא פירוקו
לפני תחילת טיפול השורש מבוצעת הרדמה מקומית יעילה …טיפול שורש טוב לא אמור לכאוב